O firmie

O firmie

Cham-pion to firma stworzona przez ludzi z pasją oraz niezliczonymi pokładami kreatywności, którzy oferują swoim klientom produkty i usługi tylko na najwyższym poziomie, zarówno pod względem dopasowania oferty, projektów, jak i jakości materiałów, wykorzystywanych do ich produkcji. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu na rynku producentów odznaczeń staliśmy się niekwestionowanym liderem w dziedzinie trofeów sportowych, medali, a także pucharów i dyplomów sportowych. Silną i solidną markę tworzymy poprzez fachowość naszych pracowników, stale rozwijającą się infrastrukturę firmy, szybkie dostosowywanie się do potrzeb zmieniającego się rynku i rzetelność wobec naszych partnerów. Z myślą o naszych obecnych i przyszłych klientach uruchomiliśmy nowy sklep internetowy, w którym w intuicyjny sposób dokonają Państwo transakcji wybierając te produkty, które najlepiej realizują Państwa oczekiwania. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, w którym będą Państwo mogli skonsultować się z naszym pracownikiem, wybrać odpowiedni produkt (tanie puchary, ekskluzywne statuetki, dyplomy papierowe oraz wiele innych), sprawdzić jakość towaru, a także złożyć zamówienie. Tanie Puchary dostępne w sklepie Cham-pion to produkty najwyższej jakości, które są bardzo często wykorzystywane jako stylowe odznaczenia okolicznościowe

Misja

Naszą intencją jest stworzenie oferty, która w sposób kompleksowy zaspokoi potrzeby każdego klienta. Dynamika sprzedaży pokazuje, że coraz więcej klientów obdarza nas swoim zaufaniem, a ono jest dla nas najważniejszym celem jaki sobie wyznaczamy. Duża konkurencja na rynku stawia przed nami coraz to nowe wyzwania w zakresie poprawienia efektywności obsługi naszych klientów, a także stałych prac związanych z ulepszaniem technologii produkcji oraz poszerzaniem atrakcyjności naszej oferty w oparciu o oczekiwania rynku.

Co nas wyróżnia?

  • działamy szybko, sprawnie i solidnie
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • zlecenia realizujemy bez zbędnych formalności
  • stałym klientom oferujemy rabaty na cały asortyment
  • dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów
  • dajemy pełną gwarancję na nasze produkty
Z uwagi na misję prezentowaną przez naszą firmę to właśnie zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Stale pracujemy nad idealnym dopasowaniem naszej oferty oraz dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko ułatwić Państwu wybór czy stworzyć niepowtarzalny projekt, ale także aby zakupy w naszym sklepie były proste i przyjemne.

Nasze produkty

W naszej ofercie odnajdą państwo unikatowe i oryginalnie zaprojektowane produkty (tanie puchary, trofea szklane, pinsy, buttony reklamowe), stale poszerzając ich asortyment o modele z najnowszych kolekcji. Dbałość o szczegóły, tworzenie spersonalizowanych projektów, a także niepowtarzalność czyni naszą ofertę bogatą i atrakcyjną pod względem stylistyki i wzornictwa użytkowego. Aby zawsze być na bieżąco z nowościami asortymentu zapraszamy do polubienia naszego profilu facebook. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych promocjach, ciekawe filmy prezentujące okoliczności wręczenia odznaczeń, a także kupony rabatowe na zakupy w naszym sklepie. Potwierdzeniem zadowolenia klientów z naszych produktów i usług są liczne referencje, które prezentujemy Państwu poniżej: