blog

Trofea sportowe na zawody szkolne
Nadszedł wrzesień, a z nim czas szkolnych zajęć, nauki, ale również licznych konkursów i zawodów. Sport uczy dzieci zdrowej rywalizacji, wspomaga zdrowie i pozwala się sprawdzić w czasie trwania konkurencji. Organizując zawody w szkole, warto pamiętać o odpowiednim nagrodzeniu uczestników, a przede wszystkim zwycięzców. Ważne jest, by wybrać idealne trofea sportowe, które z dumą staną za szklaną gablotą w szkole czy na półce, w domu zwycięzcy.

Tradycja zawsze na czasie


Z pewnością wielu z nas z sentymentem wspomina zebrane przed laty dyplomy. Ta prosta, ale bardzo dobra nagroda, skutecznie sprawdza się w wielu szkołach. Wybór szablonów jest prawie nieograniczony ponieważ w naszym sklepie znajdziesz wzory standardowe oraz specjalistyczne, dopasowane do konkretnych dziedzin sportowych. Oprócz popularnych dyscyplin, takich jak piłka nożna i siatkówka, posiadamy również dyplomy z motywem szachów i tenisa stołowego. Większość z nich wykonana jest z twardego papieru, ale w ofercie mamy modele wykonane z drewna. Dyplomy i trofea sportowe to niezbędny pakiet każdych rozgrywek.

Zawodnik na medal

Na liście najczęściej kojarzonych nagród znajdą się medale, które dostają również osoby spoza podium albo cała drużyna. Mogą mieć one charakter pamiątkowy, być tematyczne albo ogólne. Wszystko zależy od preferencji – podobnie jak ich rozmiar, który w sklepie Cham-pion minimalnie wynosi 40 mm a maksymalnie nawet 70 mm. Oferujemy Ci możliwość umieszczenia na rewersie logo i nazwy zawodów albo szkoły, dzięki czemu nawet po wielu latach, zawodnicy będą pamiętać o tym wyjątkowym dla siebie dniu.


Puchar klasyka jest w cenie

W starożytnej Grecji najlepszą nagrodą był laur olimpijski. Dzisiaj, pożądane przez wszystkich zawodników są puchary. Sklep Cham-pion oferuje pięć rodzajów takiej nagrody, w zależności od Twoich potrzeb. Do wyboru są między innymi ekonomiczne, standardowe, prestiżowe, szklane oraz – najczęściej wybierane – komplety. Zestaw złożony z trzech pucharów pozwala na uhonorowanie wszystkich znajdujących się na podium – takie trofea sportowe pozwalają na docenienie najlepszej trójki. Sprawdzają się również jako miłe pocieszenie dla dwójki, która była bardzo blisko bycia liderem.
Puchary-Srebrne-Metalowe
Najważniejszą wytyczną ich wyboru jest wysokość zajętego miejsca, a od niego uzależniona będzie wielkość, jaką będą miały puchary. Sklep Cham-pion proponuje modele wykonane między innymi z metalu i plastiku, w różnych kolorach.

Trofea szklane – nagroda mistrzów

Z pewnością trofea sportowe wykonane ze szkła mają wysoką wartość dla zwycięzcy. Taką nagrodę powinni dostać najlepsi z najlepszych, dlatego jeśli organizujesz zawody międzyszkolne, warto ją wybrać dla zdobywcy pierwszego miejsca. Trofea szklane mają nowoczesny kształt, są solidne, a kształtem przypominają standardowe puchary. Sklep Cham-pion za darmo personalizuje tabliczki zgodnie z Twoim życzeniem, dlatego nagroda stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Trofea szklane to dobre rozwiązanie jako nagroda naukowa dla najlepszego wśród wszystkich prymusów.
Kupując trofea sportowe musimy mieć na uwadze przede wszystkim charakter konkursu.
W zależności od stopnia (szkolne, miejskie, wojewódzkie) nagroda powinna mieć nieco inny charakter. Niezależnie od tego, na które się zdecydujesz, warto pamiętać, że odpowiednia personalizacja jest niezbędna, jeśli chcesz, by sportowcy poczuli się wyjątkowo.