blog

Trofea piłkarskie
Sporty zespołowe typu piłka nożna, koszykówka czy hokej, cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kibiców, dopingujących swoich faworytów podczas imprez sportowych. Każdy mecz, rozgrywany przez dwie przeciwne drużyny, kończy się wygraną jednej z nich; czasami zdarza się, że obydwie drużyny okażą się jednakowo dobrze przygotowane, wtedy rezultatem gry jest remis.
 
Piłka nożna nagrody
 
Zwycięstwo zespołowe w piłce nożnej nagradzane jest wieloma nagrodami, do których należą - między innymi: gratyfikacje pieniężne, nagrody rzeczowe, a także przedmioty symbolizujące współzawodnictwo, takie jak: puchary, medale, dyplomy i statuetki. W wyjątkowych sytuacjach, po szczególnie udanych akcjach w trakcie gry, uczestnik może otrzymać nagrodę specjalną, przyznawaną dla najlepszego zawodnika lub wybitnego bramkarza, za wyróżniającą się postawę w trakcie meczu. Do tego typu nagród należą oryginalne statuetki.


 
 
Nagroda dla bramkarza
 
W bogatej ofercie sklepu Champion zostały zaprezentowane oryginalne i znakomicie wykonane trofea piłkarskie, wśród których, na szczególne zainteresowanie zasługują nagrody dla bramkarza.
 
Znajdziemy tu trofea, wykonane z pięknie barwionego szkła z motywami piłkarskimi, metalowe statuetki, przedstawiające sylwetkę bramkarza z piłką oraz odlewane figurki o tej samej tematyce. Wszystkie produkty są wykonane  z najwyższą dbałością o każdy detal, z materiałów wysokiej jakości. Szklane trofea ustawione są na podstawach z tworzywa sztucznego, a także z marmuru. Metalowe statuetki są jednobarwne lub dwukolorowe – interesującymi modelami są statuetki w kolorze srebrnym ze złotymi dodatkami, podkreślającymi dyskretną elegancję tego produktu. Szczególnie ciekawym przedmiotem jest trofeum wykonane z żywicy, zaopatrzone w aluminiową plakietkę z możliwością umieszczenia na niej dedykacji.
 
Każdy z zaprezentowanych trofeów został precyzyjnie zaprojektowany oraz wyprodukowany, a przede wszystkim - pięknie się prezentuje.
ZOBACZ