blog

Medale sportowe z kolorowym nadrukiemNOWOCZESNE ROZWIĄZANIE NA POLSKIM RYNKU MEDALI!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy nowy rodzaj odlewu medalu – Medal Vision. Medale sportowe dostarczane przez Vision na zamówienie to połączenie tradycyjnych medali odlewanych i innowacyjnej technologii wykorzystującej pełny kolor na medalach. Do wykonania medalu Vision użyliśmy stalowej matrycy, dzięki czemu otrzymaliśmy medal idealny, uwzględniający wszystkie szczegóły.
 

Co wyróżnia Vision Medals:

 • możliwość ponownego użycia medali – jeden medal wiele imprez.
 • idealne odwzorowanie graficzne nawet najmniejszych szczegółów, logotypów oraz czcionek
 • kolorowy nadruk wykonany według projektu na powierzchni medalu,
 • czas realizacji, który jest możliwy już od 14 dni,
   

VISION MEDALS TO MEDALE SPORTOWE NOWEJ GENERACJI, KTÓRE STANĄ SIĘ WIZYTÓWKĄ TWOJEJ IMPREZY

Niewątpliwie, odpowiednio przygotowany medal to taki, który wyróżnia się zarówno jakością ale także unikalnym wzorem. Ten niewielki kawałek metalu zawieszony na szyii każdego zawodnika to zawsze powód do radości. Bezsprzecznie, jest najlepszą nagrodą za trud i wysiłek włożony w jego zdobycie. W związku z tym, warto więc zadbać aby sportowe trofeum w postaci medalu stało się niepowtarzalną pamiątką na lata.

Zamawiając medale Vision otrzymujesz medal odlewany wykonany według Twojego projektu z najwyższej jakości nadrukiem kolorowym. Nadruk może być zmieniany i dostosowywany do twojego wydarzenia. Tego typu rozwiązanie świetnie się sprawdzi jeśli organizujesz kilka imprez sportowych w ciągu roku. Od teraz nie musisz za każdym razem tworzyć nowego projektu medalu.

Wizytówka twojej imprezy to niepowtarzalny kształt medalu, który zostanie zapamiętany przez uczestników i będzie później rozpoznawalny.

 

NA JAKIE WYDARZENIA PRZYGOTOWUJEMY NASZE MEDALE?

Współpracujemy z największymi organizatorami imprez sportowych i każdego roku wykonujemy setki tysięcy medali odlewanych. Rok 2019 to ponad 700 tys. wykonanych medali na ponad 900 imprez. Dyscypliny sportowe na które najczęściej przygotowujemy medale odlewane to:

 • kolarstwo szosowe, górskie i torowe
 • zawody pływackie,
 • sporty walki – karate, judo, jujitsu, boks i zapasy,
 • turnieje sportów zespołowych m.in piłka nożna, siatkówka, piła ręczna i koszykówka,
 • biegi, półmaratony, maratony, triathlony i duathlony,

 

Oczywiście wykonujemy projekty medali na każde sportowe wydarzenie i z każdej dyscypliny sportowej, tutaj nie mamy żadnych ograniczeń.

Skontaktuj się z nami biuro@cham-pion.pl a nasz dział handlowy i projektowy profesjonalnie doradzi, pomoże w zaprojektowaniu lub zaprojektuje wymarzone sportowe trofeum w postaci medalu!

 

JEDEN MEDAL SPORTOWY NA WIELE IMPREZ

Tworząc nowy rodzaj medali wiele czasu poświęciliśmy na wysłuchanie uwag i potrzeb naszych klientów. Co było dla nich bardzo istotne to czas oczekiwania na medale odlewane, projekt oraz cena medali. Wtedy narodził się pomysł, aby raz wykonany projekt medalu odlewanego można było wykorzystać ponownie na kolejnej imprezie sportowej. Tak powstały Vision Medals, które świetnie spełniają wszystkie potrzeby klientów. Dlaczego?
 
 • Po pierwsze – czas oczekiwania. Nowoczesny park maszynowy, świetna grupa profesjonalistów oraz doświadczenie w produkcji medali. Dzięki temu czas realizacji od potwierdzenia projektu może wynieść nawet 14 dni!
 • Po drugie – projekt. Tworząc projekt nowego medalu nanosimy na niego tylko elementy, które są niezmienne (wszystkie pozostałe ważne informacje jak np. data wydarzenia, miejscowość, dystans, grupę wiekową etc. można wykonać przy użyciu nadruku kolorowego). Wykonana w ten sposób matryca może służyć do ponownego odlania medali i tym samym jeden medal sportowy może być użyty na wielu imprezach.
 • Po trzecie – cena. Tworząc nowy medal odlewany doliczamy koszt wykonania nowej matrycy. Jeśli jednak matryca już jest gotowa można ją ponownie użyć i odlać kolejną serie medali. W związku z tym zamawiający nie ponosi kolejnych kosztów związanych z wykonaniem nowej matrycy. Dzięki temu zyskujemy tanie medale sportowe na kilka imprez.


Reasumując, dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania medal odlewany staje się bardziej przystępny dla organizatorów zarówno cenowo jak i pod względem czasu realizacji, jednocześnie nadal zachowując swoją unikalną i ekskluzywną formę. 

DODRUK NA WCZEŚNIEJ ODLANYM MEDALU

Medale sportowe na zamówienie Vision możemy odlać w dużej ilości w zależności od twoich potrzeb. Nie wszystkie jednak medale sportowe musisz odrazu wykańczać nadrukiem kolorowym. Surowe medale mogą czekać na odpowiedni dla Ciebie czas aby nanieść na nie kolorowy nadruk.


 

DLACZEGO VISION MEDALS WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SPOŚRÓD MEDALI ODLEWANYCH?CHCESZ POZNAĆ CENĘ MEDALI? 
 

Wyślij nam wiadomość na e-mail: biuro@cham-pion.pl z informacjami:
 

 • ilość medali (min. 100 szt.)

 • średnica medali

 • kształt - okrągły/dowolny

 • elemanty malowane

 • wstążka z personalizacją czy bez

 • data imprezy